خرید بک لینک   فروش بک لینک   پنجره دوجداره   دوربین مداربسته   نرده استیل   عدالت خواهان عرش   شیشه بالکن   رام گوشی   سیگنال فارکس   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
 ترانه ايراني ترانه ايراني .

ترانه ايراني

نرم افزار حسابداري

نرم‌افزار حسابداري (انگليسي: Accounting software) به گونه‌اي از نرم‌افزارهاي كاربردي اطلاق مي‌گردد، كه داده‌هاي حسابداري مربوط به كليه معاملات را در قالب ماژول‌هاي تابعي (همچون حساب دريافتني و …) ذخيره‌سازي و پردازش مي‌نمايد. نرم‌افزارهاي حسابداري نرم‌افزارهايي هستند، كه بر پايه مفاهيم حسابداري طراحي مي‌شوند و جهت تسهيل امور، به حسابداران ياري مي‌رسانند.

نرم افزار حسابداري يك نوع نرم‌افزار كاربردي را توصيف مي‌كند كه پردازش‌هاي حسابداري را درون ماژول‌هاي كاربردي مانند حساب‌هاي قابل پرداخت، حساب‌هاي دريافتني، سند حسابداري، اسناد عمومي، حقوق و دستمزد و تراز حساب، ثبت و پردازش مي‌كند. اين سيستم به عنوان يك سيستم اطلاعات حسابداري عمل مي‌كند. اين ممكن است در داخل سازمان توسط سازمان استفاده شود، يا ممكن است از سوي شخص ثالث خريداري شود يا ممكن است تركيبي از يك بسته نرم‌افزاري شخص ثالث با تغييرات محلي باشد.

نرم‌افزار حسابداري ممكن است بر اساس نوع، در هر زمان و با هر وسيله اي فعال‌سازي شود، يا بر روي دسكتاپ قابل دسترسي باشد، كه معمولاً در هر زمان ديده مي‌شوند. اين به شدت در ميزان پيچيدگي و هزينه آن تفاوت ايجاد مي‌كند.بازار تاكنون از اواسط دهه ۷۰ تحت تحول قابل ملاحظه اي قرار گرفته‌است و بسياري از تأمين كنندگان از تجارت خارج شده يا توسط گروه‌هاي بزرگتر خريداري شده‌اند.

ماژول‌ها

نرم‌افزار حسابداري به‌طور معمول شامل ماژول‌هاي مختلف، بخش‌هاي مختلف مربوط به مناطق خاص حسابداري است. در ميان رايج‌ترين موارد عبارتند از:

هسته اصلي حساب‌هاي دريافتني - جايي كه شركت وارد پول مي‌شود حساب‌هاي قابل پرداخت - جايي كه شركت وارد حساب‌هاي خود مي‌شود و پولي را كه بخشيده‌است مي‌پردازد لندن - كتاب «شركت» صورتحساب - جايي كه شركت فاكتورها را براي مشتريان / مشتريان توليد مي‌كند Stock / inventory- جايي كه شركت كنترل موجودي خود را حفظ مي‌كند سفارش خريد - در جايي كه شركت سفارش‌ها موجود هستند سفارش فروش - جايي كه شركت ثبت سفارش‌هاي مشتري را براي عرضه موجود مي‌كند حسابداري - جايي كه شركت ثبت و جمع‌آوري و پرداخت مي‌كند ماژول‌هاي غير هسته‌اي[نيازمند منبع] جمع‌آوري بدهي - جايي كه شركت تلاش مي‌كند براي جمع‌آوري صورتحساب‌هاي عقب افتاده (گاهي اوقات بخشي از حساب‌هاي دريافتني) پردازش پرداخت الكترونيكي هزينه - جايي كه كاركنان مربوط به هزينه‌هاي مربوط به كسب و كار وارد مي‌شوند سؤال‌ها - جايي كه شركت اطلاعات بدون نياز به ويرايش يا افزودن اطلاعات را بر روي صفحه نمايش مي‌دهد حقوق و دستمزد - جايي كه شركت حقوق و دستمزدها، و ماليات آن را دنبال مي‌كند گزارش‌ها - جايي كه شركت داده‌ها را چاپ مي‌كند Timesheet - جايي كه متخصصان (مانند وكلاي و مشاوران) مدت زمان ضبط را كار مي‌كنند تا بتوانند به مشتريان صورتحساب بدهند درخواست خريد - كه در آن درخواست براي سفارش‌هاي خريد ساخته شده، تأييد و رديابي شده‌است. همبستگي - سوابق مربوط به احزاب در هر دو طرف معاملات را براي انطباق مقايسه مي‌كند تمرين كردن نشريه‌ها اداره حسابداري پشتيباني از ماليات بر ارزش افزوده محاسبه بازپرداخت قانوني يادآوري‌هاي پرداخت باقيمانده ادغام بانك غذا سيستم ضميمه اسناد سيستم تاييديه سند / مجله توجه داشته باشيد كه فروشندگان ممكن است براي اين ماژول نام‌هاي متفاوت استفاده كنند.

پياده‌سازي

در بسياري از موارد، پياده‌سازي (يعني نصب و پيكربندي سيستم در سرويس گيرنده) مي‌تواند توجه بزرگتري نسبت به نرم‌افزار واقعي انتخاب شده داشته باشد، زماني كه هزينه كل مالكيت براي كسب و كار كاهش مي‌يابد. اكثر برنامه‌هاي متوسط و بزرگ به‌طور انحصاري از طريق نمايندگي فروش، توسعه دهندگان و مشاوران فروخته مي‌شود.[۵][۶] اين سازمان‌ها به‌طور معمول يك هزينه مجوز را به فروشنده نرم‌افزاري مي‌پردازند و سپس مشتري را براي نصب، سفارشي سازي و خدمات پشتيباني مي‌پردازند. مشتريان معمولاً مي‌توانند بر روي پرداخت هزينه تقريبي ۵۰ تا ۲۰۰ درصد از هزينه نرم‌افزار در هزينه‌هاي پياده‌سازي و مشاوره حساب كنند.[۷]

سازمان‌هاي ديگر به فروش مي‌رسانند، به‌طور مستقيم با مشتريان مشورت و پشتيباني مي‌كنند و نمايندگي فروش را حذف مي‌كنند. نرم‌افزار حسابداري مي‌تواند مزاياي بسياري از جمله سرعت بخشيدن به فرايند بازيابي اطلاعات، بهره‌وري در روند آشتي بانكي، به‌طور خودكار ماليات بر ارزش افزوده (ماليات بر ارزش افزوده) / كالاها و خدمات ماليات (GST) و، شايد مهمتر از همه، فرصتي براي ديدن وضعيت واقعي وضعيت مالي شركت است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۰:۴۰ توسط:رضا موضوع:

ويلا چيست ؟

مسلما شنيدن اسم ويلا شما را به ياد طبيعت بكر و ساحل شني و در مجموع يك پيراموني از زيبايي ها مي اندازد كه ناخودآگاه ياد ويلا شمال مي‌افتيد. در واقع ويلا به زمان روم باستان بر مي‌گردد كه در آن زمان افراد مرفع براي خود ويلاهايي با باغ هاي وسيع مي ساختند، در كل ويلا بنايي است كه از هر چهار جهت به بيرون نما داشته و داراي سقف‌هاي شيبدار باشد.

از آنجايي كه اكثر ويلاهاي شمال در خارج از شهر، خصوصا شمال ساخته شده‌اند، سبك بي نظيري را به خود بخشيده‌اند كه به واقع آدم مي‌ماند در كجا براي خودش يك ويلا داشته باشد! اگر شما نيز مي خواهيد مطالب بيشتري در مورد ويلا و اينكه كجا ويلا خريداري كنيد بدانيد، پيشنهاد مي كنيم با ما همراه باشيد.

ويلا چيست؟

جدا از تعاريفي كه در بالا در رابطه با تعريف ويلا براي شما مخاطبان عزيز و محترم گفته شد، ويلا در واقع به مكاني اطلاق مي‌شود كه روح طبيعت را به انسان القا كند. مسلما شما نيز از ويلاهاي شمال كشور شنيده‌ايد و ممكن است چند روزي را در آنجا سپري كرده باشيد، در اينصورت بيشتر اين موضوعات را لمس مي‌كنيد. ويلاهاي شمال در مقايسه با يك بناي شهري تفاوت هاي منحصر به فرد خودش را دارد و غالبا هدف از داشتن يك ويلا در شمال اينست كه تعطيلات همه چيز تمامي براي خود داشته باشيد. اكثر ويلاهايي كه در شمال ساخته مي شوند همگي در بهترين مناطق هستند، به عنوان مثال ويلا زيباكنار كه يكي از منحصر به فرد ترين و گردش پذيرترين شهر در استان گيلان است كه به دليل شاهراه و توريستي بودنش، بهترين شهر براي ويلاسازي است و ويلاهاي متنوع و متعددي را در خود جاي داده است به گونه اي كه اكنون از جمله مناطقي محسوب مي شود كه سازندگان ويلا نيز سرمايه گذاري هاي كلاني را در اين شهر ساحلي انجام مي دهند. ويلا بنايي است كه روح شما را به روح طبيعت پيوند مي‌زند و شما را سرزنده و شاداب مي‌كند.

 

قدم زدن در دل طبيعت بكر و ارام، استشمام هواي پاك و فارغ از آلودگي، سكوت مطلق طبيعت، ساحل شني و آرامش دريا، مي تواند احساسي ژرف را در شما ايجاد كند كه در هيچ يك از خانه هاي شهري نمي توانيد آن را پيدا كنيد. از اين رو ويلا به گونه‌اي ساخته مي‌شود كه داراي جاذبه‌هاي داخلي و بيروني متفاوتي مي باشد.

كجا ويلا بخريم؟

كجا ويلا بخريم غالبا سوال خيلي از افراد است كه اين روزها مي شنويم، يكي از بهترين و برجسته ترين موقعيت جغرافيايي براي خريد ويلاهاي شمال و ويلا سازي ، شمال و استان گيلان مي باشد. اين استان با داشتن شهرهاي ساحلي نظير زيباكنار مي تواند بهترين موقعيت براي داشتن يك ويلاي منحصر به فرد باشد. وجود روستاها و ييلاق هايي كه در اين شهر وجود دارد، شما را در كمتر از چند دقيقه به ساحلي آرام و امن منتهي مي كند كه فوق العاده است و چه چيزي زيباتر از زندگي در نزديكي ساحل!  اگر دلتان مي‌خواهد براي خود يك ويلاي لوكس در شمال داشته باشيد پيشنهاد مي كنيم زيباكنار را براي ساخت ويلا و يا خريد انتخاب كنيد. اين شهر متمايز از تمام شهرهاي ساحلي ديگر ، نياز شما را از بابت هر نوع خدماتي از قبيل:دسترسي به مراكز خريد، فروشگاههاي بزرگ، مسيرهاي اصلي، طبيعت گردي و تفريحات و همچنين ديگر جاذبه هاي توريستي و گردشگري تامين مي كند و امنيت و آرامش را به شما هديه مي دهد. همچنين شما مي توانيد ويلاهاي داخل شهرك ويلايي را خريداري نماييد كه با سبك و سياق مدرن شما همخواني داشته و از يك ويوو و چشم انداز خاصي برخوردار است. طراحي و معماري بي نظير مهندسان توانسته نماي داخلي و بيروني اين ويلاها را به گونه‌اي خوش دست در كنار هم قرار دهد كه نظر هر بيننده‌اي را از همان ابتدا به خود جلب كند.

ويژگي هاي يك ويلاي خوب با قيمت مناسب در شمال

سرمايه گذاري و خريد ويلا در شمال از موضوعات بسيار پر سود و آينده داري است كه امروزه به عنوان بخشي از نياز مردم براي تعطيلات و يا حتي به عنوان مكاني براي زندگي هميشگي در نظر گرفته مي شود. اما اين ويلاي شمالي بايد امكانات لازم و استانداردهاي مورد نياز را داشته باشد تا اين سرمايه گذاري يك سرمايه گذاري خوب تعريف شود.

چه ويژگي هايي را بايد براي خريد ويلاي شمال در نظر داشت؟

يكي از مهم ترين موضوعاتي كه در انتخاب ويلاي شمال خود بايد در نظر بگيريد اين است كه ويلاي شمال شما سازه متناسب با نوع آب و هواي شمال را داشته باشد . معماري داخلي و خارجي خانه نه تنها زيبا و چشم نواز باشد بلكه تمامي اصول مهندسي و مقاوم سازي در آن رعايت شده باشد و تيمي متخصص اين سازه را طراحي و اجرا كرده باشند.

شركت سازنده و يا مجري ساخت و ساز اين ويلاي شمالي بايد مجوزهاي قانوني لازم را دريافت كرده باشد و تعهدات خود را كتبا به مشتري اعلام نمايد. براي اين منظور مشاهده سازه هاي قبلي اين شركت مي تواند به شما كمك كند.

اگر قرار است ويلا شمال شما مكاني امن و ميعادگاه آرامش شما باشد و شما براي رسيدن به اين آرامش هزينه مي كنيد بايد به تمامي شرايط محيطي ويلا توجه داشته باشيد. صرف اينكه ويلايي ساخته شده نمي تواند متضمن اين باشد كه براي زندگي مناسب است. دسترسي به امكانات شهري، ديد مناسب و امكانات رفاهي و بخصوص طبيعت و زير ساخت عالي ويلا بايد بررسي شود. به همين دليل توصيه مي شود منطقه جغرافيايي كه ويلاي شمال خود را مي خريد به خوبي بررسي كنيد.

متاسفانه عدم رعايت و توجه به نوع سازه و مصالح مورد استفاده و در نظر نگرفتن استاندارد هاي مورد نياز براي ساخت يك ويلا در شمال باعث مي شود كه برخي از افراد از خريد و هزينه خود پشيمان شوند.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۷:۵۱ توسط:رضا موضوع:

بررسي و آشنايي با توري استيل

 

 

 

 

توري استيل

توري استيل

توري استيل يكي از اقلام پركاربرد در صنايع و صنعت ساختمان سازي مي باشد كه به دليل مقاومت بالا مورد توجه بسياري قرار گرفته است. توجه داشته باشيد كه توري هاي استيل را مي توانيد در انواع مختلفي مشاهده كرده و از ميان آنها نوع مورد نظر خود را انتخاب و خريداري نماييد. لازم به ذكر است كه توري هاي استيل را مش استيل نيز مي نامند و اين توري ها در توپ هاي گرد به فروش مي رسند و مبناي محاسبه آن متر خواهد بود. همانطور كه ذكر شد اين توري در انواع مختلف به بازار عرضه شده است كه از جمله مهمترين انواع آن مي توان به: توري استيل جناقي، ساده، ضخيم صنعتي، جودون، سنگ شكن، ضد گرما، ضد اسيد، ضد آب و... اشاره كرد. هر يك از انواع توري هاي استيل ويژگي هاي منحصر به فرد خود را خواهند داشت و متناسب با نوع كاربرد مي توانيد اقدام به انتخاب توري مورد نظر خود نماييد. در حالت كلي به كليه سيم هايي كه به صورت در هم تنيده شده به بازار عرضه شده اند توري گفته مي شود و توري استيل بهترين نوع آن مي باشد چرا كه به دليل جنس استيلي امكان زنگ زدن آن وجود نخواهد داشت و مي توانيد به مدت طولاني تري از آن استفاده نماييد.

خصوصيات توري استيل

توري هاي استيل به دليل خصوصيات منحصر به فردي كه دارند محبوبيت بسياري در ميان مردم پيدا كرده اند و اين خصوصيات را مي توان به انواع مختلفي دسته بندي نمود. توجه داشته باشيد كه توري هاي استيل به دليل اينكه در انواع مختلف عرضه شده اند خصوصيات متفاوتي نيز با يكديگر خواهند داشت كه يكي از مهمترين خصوصيات آن را مي توان مقاومت بالاي آن در برابر هرگونه مواد قليايي و اسيدي دانست و در برابر آب نيز به هيچ وجه زنگ نخواهد زد به همين دليل بافت اوليه اين توري به خوبي حفظ شده و ساليان سال مي توانيد از آن استفاده نماييد. مش استيل در برابر حرارت نيز مقاومت بسيار زيادي خواهد داشت. در اثر عوامل فيزيكي و شيميايي نيز اين تور شكل ظاهري خود را از دست نخواهد داد و مي توان آن را ضد فرسايش دانست. با اينكه با يك نگاه شايد با خود بگوييد به دليل توري بودن امكان كش آمدن تور وجود خواهد داشت اما امكان كشش يافتن آن بسيار پايين خواهد بود.

 

كاربرد هاي توري استيل

كاربرد هاي توري استيل

توري استيل به دليل تنوع بالايي كه دارد كاربرد هاي متفاوتي نيز خواهد داشت و در مراكز مختلفي با اين توري ها سروكار داريم. از توري هاي كف برخي خيابان ها كه بر روي شيشه ها كشيده شده تا توري هاي سنگك پزي از اين نوع توري ها خواهند بود و دليل قرار دادن توري در اين مراكز را مي توان مقاومت و دوام بالاي آن دانست. اين توري ها مصارف بسياري زيادي دارند و از جمله محصولات پرفروش صنعتي به شمار مي روند و از جمله مهمترين كاربرد هاي آن مي توان به موارد زير اشاره كرد:

-      استفاده كردن از آن در صنايع گاز و نفت

-      استفاده هاي غذايي

-      انواع صنايع شيميايي

-      دانه بندي خاك

-      هوا و فضا

-      متالوژي

-      فلز كاري

-      ماشين سازي

-      صنعت رنگ سازي

-      ساخت فيلتر و...

 

 

 

 

 

قيمت توري استيل

قيمت توري استيل

قيمت يكي از مواردي است كه همگان توجه ويژه اي به آن دارند و در رابطه با قيمت توري استيل نمي توان يك رقم خاص در نظر گرفت چرا كه اين توري در انواع مختلفي به بازار عرضه شده و هر يك از آنها خصوصيات مختص خود را خواهند داشت. لازم به ذكر است كه توري استيل 304، 316، استيل نسوز و سرند ضد سايش از جمله انواع اين توري ها مي باشند كه هر يك از آنها تفاوت هاي بسياري با يكديگر دارند و به همين دليل مي توانيد از ميان توري ها بهترين مورد را انتخاب نماييد. لازم به ذكر است كه قيمت اين توري ها بر حسب متر و وزن قابل اندازه گيري خواهد بود و در هنگام خريد حتما بايد به اين موارد توجه داشته باشيد. با اينكه قيمت اين توري ها مي تواند مقداري بالا باشد اما به دليل كاربرد هاي بي نظيري كه دارد توجه همگان را نسبت به خود جلب خواهد نمود. جهت مشاهده قيمت دقيق توري استيل نيز مي توانيد به وب سايت هاي اينترنتي معتبر مراجعه نماييد.براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد توري ها و مش هاي استيل 304 و 316 به وب سايت توري سون استيل (www.7steel.ir) مراجعه نماييد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۳:۴۶ توسط:رضا موضوع: